close
تبلیغات در اینترنت
جنگ آمریکا و اسراییل با ما

وبسایت اختصاصی علی بابایی

جنگ آمریکا و اسراییل با ما

banner
آیا از مطالب این وبسایت خوشتان آمد؟


به نظر شما آینده سیاسی ـ اقتصادی و همچنین وضعیت رفاهی مردم جمهوری اسلامی ایران در آینده چگونه خواهد بود ؟

جستجوگر پیشرفتهافتضاحات پی در پی شبکه دولتی انگلیس احتمال تعطیلی BBC فارسی شدت گرفت/ صادق صبا موش زائید! افتضاح دیگر برنامه "نوبت شما" مربوط به چند روز پیش می شود. ماجرا از این قرار بود که دو تن از مخاطبان که به گفته بی بی سی یکی از تهران و دیگری از اهواز با این شبکه تماس گرفته بودند، دقیقا جملات مشابهی را درباره تاثیر تحریم ها بر زندگی مردم ایران بیان کردند... به گزارش ایتنا به نقل از اصولگرا و به نقل از پایگاه خبری598 " شبکه دولتی- سلطنتی بی بی سی فارسی که با هدف تاثیرگذاری بر روی مخاطبان فارسی زبان به‌خصوص مردم ایران چند سالی است که آغاز به کار کرده و در باطن ماهیتی ندارد جز مبارزه با اهداف جمهوری اسلامی، این روزها با مشکلات و بحران‌های عدیده‌ای روبرو شده است. بخشی از این مشکلات به چگونگی و شیوه‌های تولید و تنظیم و ارائه‌ خبر این شبکه باز می‌گردد. ماهیت عنادگونه بی بی سی با جمهوری اسلامی تا بدانجا پیش رفته که حتی سعی می‌کند با کنار هم گذاشتن اخبار دروغ و غلط و نیز شایعات، و جهت‌دار کردن حرفه‌ای آن، به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کند. همین امر موجب شده که مخاطبین این شبکه روز به روز کمتر شوند. کارشناسان رسانه معتقدند که یک رسانه ممکن است برای مدتی بتواند افکار عمومی را در جهت مطلوب خود سوق دهد اما ... .

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 63
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , عمومی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [شنبه 24 تير 1391 ] [ 22:28]
تاریخ
اخبار جدید در مورد زنده بودن چهار دیپلمات ایرانی در لبنان
در حالی که حزب نیروهای لبنانی (فالانژها) مدعی است که چهار دیپلمات ربوده شده ایران را لحظاتی بعد از دستگیری به شهادت رسانده اما یک روزنامه نگار اردنی در اظهارات جدیدی گفت که یک سال بعد از ربایش این چهار تن، در زندان با دیپلمات ها دیدار داشته است.

به گزارش ایتنا به نقل از اصولگرا و به نقل از ایرنا، چهاردهم تیر ماه 1361 خودرو سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران که در حمایت پلیس دیپلماتیک لبنان از شهر بندری طرابلس به بیــروت باز می گشت، برخلاف قوانین بین المللی و مصونیت دیپـلمات ها در منطقه ''برباره'' توسط مزدوران مسلح تحت امر رژیم صهیونیستی موسوم به ''نیروهای لبنانی'' متوقف شد و سه دیپــلمات ایرانی و خبرنگار همراه آنها ربوده شدند.

از آن زمان تاکنون از سرنوشت ''سید محسن موسوی'' (کاردار)، ''احمد متوسلـــیان''(وابسته نظامی)''، تقــی رستـــگار مقــدم'' (کارمند) و ''کاظم اخوان''(خبرنگار و عکاس ایرنا) خبری در دست نیست.

30 سال از ماجرای ربودن چهار دیپلمات ایرانی که توسط عناصر حزب نیروهای لبنانی دستگیر شده اند می گذرد، ولی این مساله هنوز یکی از مبهم ترین رخدادهای جنگ داخلی لبنان به شمار می رود.

اما روز سه شنبه دریچه جدیدی در این خصوص باز شد و سایت خبری ''جریان آزاد ملی'' لبنان طی گفت وگویی به نقل از ''عیسی ایوبی'' استاد دانشگاه و روزنامه نگار اردنی، مطالبی را نقل کرد که تا حدودی زوایایی از این حادثه را آشکار می کند. ... .


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 55
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , عمومی , سیاسی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [شنبه 24 تير 1391 ] [ 22:22]
تاریخ

 


نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در تلاش برای منحرف کردن جهانیان از خطرات زرادخانه مخوف سلاحهای هسته ای این رژیم ادعا کرد روسیه و اسرائیل توافق دارند که ایران هسته ای نه تنها تهدیدی برای تل آویو، بلکه برای تمام جهان است.
به گزارش ایتنا و به نقل از مشرق ، مهربه نقل از سایت صهیونیستی "جروزالم پست" نوشت: "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با " ولادیمیر پوتین" رئیس جمهور روسیه شرکت کرده بود، مدعی شد : روسیه و اسرائیل توافق دارند که ایران هسته ای تهدیدی هم برای اسرائیل است و هم برای تمام جهان.

نتنیاهو که بعد ازپوتین صحبت می کرد، در حالی که رژیم صهیونیستی به گسترش زرادخانه سلاحهای هسته ای ادامه می دهد، ادعا کرد ... .

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 53
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , سیاسی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [دوشنبه 05 تير 1391 ] [ 21:49]
تاریخ
مرکز مطالعات راهبردی CSIS آمریکا:

برنامه هسته ای ایران تبدیل به چالشی برای اوباما شده است و وی را با دردسرهای فراوانی دست به گریبان کرده است.
به گزارش ایتنا (و به نقل از مشرق)؛ جان آلترمن رییس گفتگوهای امنیت جهانی وکارشناس مسائل خاورمیانه و همچنین مدیر مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در مرکز CSIS آمریکا می باشد. این مرکز درحدود 50 سال است که در حوزه مطالعات راهبردی آمریکا از طریق راهکارهای عملی برای حل و فصل چالش های بزرگ جهانی اقدام می کند.

وی مدعی شده است: اگر قرار باشد جنگی در خاورمیانه طی ماه های آینده اتفاق بیافتد به طور قطع باید ایران را شامل شود. خصومت سرسختانه بین ایران و آمریکا یکی از نادرترین کشمکش ها در منطقه خاورمیانه می باشد که طی سالهای اخیر به خاطر انقلاب های صنعتی و هسته ای و خشونت های ایرانی ها در امر همکاری با غرب دچار تغییر و تحول شده و احتمال هرگونه آشتی را با این کشور از بین برده است.

تلاش ایران در دستیابی به قدرت هسته ای سبب شده است تا بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا، ایران را یک گزینه دائم الخطر برای خاورمیانه و منافع آمریکا تلقی کنند. این درصورتی است که ایران نیز از طرف دیگر آمریکا را به کشوری سلطه طلب که می خواهد نفوذ خود را در منطقه گسترش دهد متهم می کند.

او در ادامه اظهار نظرهایش می افزاید:به طور قطع ناسازگاری ایران با آمریکا به علت ترس این کشور از کاهش قدرت رهبری طبیعی ایران در خاورمیانه می باشد. این نزاع تا به اکنون درحد لفاضی باقی مانده است و هریک نیروها و متحدان خود را بسیج می کند تا درصورت وقوع حمله نظامی از خود دفاع کند. اما آنچه که مشخص می باشد هیچ دستور کار نظامی در برنامه این دو کشور وجود ندارد.

اهمیت ایران برای آمریکا

بر اساس بخش دیگری از گزارش مرکز مطالعات راهبردی آمریکا ،ایران به لحاظ های متفاوت برای آمریکا دارای اهمیت است. ایران برای آمریکا در نقش کفیل و ضامن امنیت خلیج فارس می باشد و همچنین شهروندان بسیاری از دو کشور به خاک ایران و آمریکا مهاجرت کرده اند.
ادعای ایران و عربستان سعودی در حفظ خلیج فارس برای آمریکا به منزله این است که دو ستون در مقابل آمریکا ایستادگی می کنند که مانع از ورود ناوهای آمریکا و لشکرکشی آن به این منطقه می باشد. این امر موجب می شود تا آمریکا محدود به نقاط حساس از جمله شبه جزیره کره و اروپای غربی شود که حذف نقش آمریکا از محدوده خلیج فارس و به جای آن قدرت نمایی ایران به هیچ عنوان قابل تحمل نیست.
ایران و آمریکا تا پیش از وقوع انقلاب آیت الله ها در ایران در سال 1979، رابطه خوبی با یکدیگر داشتند و ایران یکی از هم پیمانان آمریکا محسوب می شد. اما انقلاب صورت گرفته همه چیزاز جمله روابط دو کشور و بعضی امور جهانی را به طور اساسی تغییر داد. دولت تشکیل شده در ایران نسبت به اسراییل هم موضع خصمانه ای را اتخاذ کرد و تبدیل به یک دولت خشونت طلب ضد آمریکایی و اسراییلی شد

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 69
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , سیاسی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [دوشنبه 05 تير 1391 ] [ 21:46]
تاریخ
واکنش احتمالی ایران به تشدید تحریم ها
اقدامات واکنشی ایران برای مقابله مثل با تشدید فشارها بر 3 محور احتمالی متمرکز خواهد شد.

به گزارش اصولگرا به نقل از مشرق، یک روزنامه آمریکایی می نویسد: مذاکرات مسکو نه حاکی از پیشرفت و نه شکست بود. درمذاکرات مسکو پیشرفتی حاصل نشد وبا توجه به اینکه طرفین مذاکره کننده فقط به ارائه درخواستهای خود پرداختند و بویژه آمریکا تمایل سیاسی برای اعطای امتیارات به ایران نداشت . نتایج این دور از مذاکرات غیرمنتظره نبود.

روزنامه آمریکایی هافینگتون پست به بررسی تشدید فشارها از سوی آمریکا و واکنشهای احتمالی ایران در قبال آن پرداخته است و در ادامه این سوال را مطرح می کند که آیا بدون پیشرفت، در مذاکرات ایران و غرب به سوی جنگ حرکت می کنند.

دیپلماسی مذاکره مستلزم صبر و پایداری است و پروسه دیپلماسی اغلب یک گام به عقب و دو گام به جلو می باشد. برای مثال عادی سازی روابط میان آمریکا و ویتنام 4 سال زمان برد و متقاعد کردن قذافی برای خلع سلاح اتمی 7 سال به درازا کشید و دستیابی به توافق نهایی در حل این دو بحران شکستهای زیادی همراه داشت.

در مناقشات ایران و غرب روند 10 سال گذشته به وضوح نشان می دهد زمانی که یک طرف اقدام به تشدید فشارها می کند طرف دیگر اقدام به مقابله به مثل با این فشارها می کند. ایران و غرب هیچ یک از استراتژی پیچیده و خاص برخوردار نیستند و سیاست مقابله به مثل را در پیش گرفته اند.

آمریکا به دنبال تشدید تحریمهای اعمالی بر نفت ایران است و ... .


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 59
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , عمومی , سیاسی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [دوشنبه 05 تير 1391 ] [ 20:49]
تاریخ
گاف جرج بوش در اختیار وزارت اطلاعات
بخش از خاطرات هاشمی در سال ۱۳۶۸ مرتبط با تحولات بین المللی به تلاش آمریکایی ها برای برقراری رابطه با ایران اشاره می کند که در این مسیر گاف های سیاسی بزرگی را مرتکب شده اند

به گزارش اصولگرا به نقل از فارس، یکی از موارد مهم درج شده در کتاب خاطرات هاشمی رفسنجانی ،تلاش آمریکایی ها برای برقراری رابطه با ایران است و به خصوص برقراری رابطه با دولتمردان ایرانی است و حتی در این زمینه گاف سیاسی بزرگی را مرتکب شده اند.

یکی از این گاف های بزرگ تماس اشتباهی "جرج بوش" پدر که در سال 1368 ریاست جمهوری آمریکا را بر عهده گرفته با هاشمی رفسنجانی به عنوان رییس جمهور ایران است.

در خاطرات هاشمی در روز جمعه 18 اسفندماه آمده است:

"رادیو آمریکا خبر عجیبی نقل کرد. کاخ سفید رسماً اعلان نمود که ... .


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 51
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , عمومی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [دوشنبه 05 تير 1391 ] [ 20:38]
تاریخ
مذاکرات مسکو باز هم ناتمام ماند
توافق برای برگزاری نشست کارشناسی مشترک/ جلیلی: خروج از بن بست به رفتار 1+5 بستگی دارد/رد مذاکره بر سر غنی سازی 20 درصد
حضور جداگانه جلیلی و اشتون در کنفرانس خبری شاید اولین نشانه‌ای بود که پیش از شنیدن سخنان این دو در پایان دو روز گفتگوی فشرده، از آن می شد به ادامه‌دار بودن مذاکرات و ناتمام ماندن آن در مسکو پی برد

به گزارش اصولگرا به نقل از رجانیوز، مذاکرات مسکو "سه شنبه" پس از دو روز گفتگو به پایان رسید تا با اعلام روز 13 تیرماه به عنوان زمان مورد توافق برای برگزاری نشست کارشناسی از جانب مذاکره کننده ارشد 1+5 این موضوع مهمترین توافقی باشد که در مسکو با طرف ایرانی حاصل شده است.

این در حالی است که بنا بر گفته کاترین اشتون، 1+5 با بیان درخواستی که بارها و بارها از سوی اسرائیل علیه ایران مطرح شده است مبنی بر توفق غنی سازی 20 درصد، نتوانسته است موافقت ایران را برای این اقدام جلب کند.

در جریان مذاکرات، گروه ایرانی به صورت مفصل به بیان طرح گام به گام خود پرداخته و با ارائه چندین پاورپوینت تحقیقی، پاسخ‌های مستدلی به سوالات و ادعاهای طرف غربی ارائه کرده بود. این در حالی بود که طرف غربی با وجود درخواست زمان کافی برای بررسی طرح ایران و پاسخ به آن، تلاش داشت تا نشست مسکو بدون توافقی خاص به پایان رسیده و صرفا " گفتگو " برای "گفتگو" صورت گرفته باشد. با این وجود، به گفته جلیلی سرانجام بحث مورد تاکید ایران یعنی برگزاری نشست کارشناسی و منوط شدن نتیجه مذاکرات به این نشست‌ها مورد توافق قرار گرفته و از سوی طرف غربی به عنوان توافقی مشترک اعلام شد.

در همین حال سعید جلیلی نیز با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری این نشست‌ها با آغاز تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران، با هشدار نسبت به انجام هر گونه ...


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 63
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , سیاسی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [دوشنبه 05 تير 1391 ] [ 20:34]
تاریخ
انستیتو واشنگتن بررسی کرد؛
گزینه های ایران برای پاسخ به حمله اسرائیل
حمله به راکتور اتمی دیمونا در اسرائیل و پایگاههای آمریکا در منطقه از جمله گزینه های ایران محسوب می شوند

به گزارش اصولگرا به نقل از مشرق، موسسه سیاست خاورنزدیک واشنگتن گزارشی را درباره احتمال پاسخ ایران به حمله اسرائیل منتشر کرد.

در این گزارش آمده است:حمله پیشگیرانه اسرائیل علیه برنامه هسته ای ایران یک ریسک بزرگ بوده و خطر افزایش درگیری در شرق مدیترانه یا خلیج فارس را دارد.

در این گزارش دو کارشناس نظامی موسسه سیاست خاورنزدیک واشنگتن احتمال پاسخ های مختلف ایران را بر اساس رفتار گذشته و فرهنگ استراتژیک ایران ارزیابی می کنند. ...


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 55
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , سیاسی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [دوشنبه 05 تير 1391 ] [ 20:31]
تاریخ
متن کامل نامه باقری به اشمیت
متن کامل نامه باقری به اشمیت
شما در 2 دور گفت‌وگوی معاونین در ژنو هیچ طرحی ارائه ندادید
باقری در نامه خود به اشمیت با اشاره به 2 دور گفت‌وگوی بین آنها در ژنو آورده است که شما در آن مذاکرات با تعابیری چون "برای مذاکره به ژنو نیامده‌ام"نه طرحی را ارائه کردید و نه پاسخ مشخصی برای پیشنهادهای ایران داشتید

به گزارش اصولگرا به نقل از فارس، علی باقری معاون سیاست خارجی و امنیت بین‌الملل دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به نامه اخیر " هلگا اشمیت" معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، عدم آمادگی طرف مقابل برای عمل به توافقات انجام شده در مذاکرات بغداد را موجب کند شدن روند و وقفه در مسیر پیشرفت گفت‌وگوها دانست.

متن کامل این نامه که رونوشت آن برای اعضای 1+5 نیز ارسال شد از نظر خوانندگان می‌گذرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم هلگا اشمیت

معاون محترم دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپایی

سرکار خانم،

نامه 18 خردادماه شما را دریافت کردم. سرکار عالی در این نامه مواردی را مطرح کردید که با توافق‌ها و روند گفت‌وگوهای ایران و 1+5 در بغداد و نیز توافق‌ها و دو دور گفت‌وگوهای تفصیلی معاونان در ژنو فاصله بسیاری داشت و موجب تعجب اینجانب شد.

پس از گفت‌وگوهای استانبول، در دو دور گفت‌وگوهای معاونان در ژنو، جمهوری اسلامی ایران پیشنهادهای مشخصی را هم برای چارچوب گفت‌وگوها و هم برای موضوعاتی که می‌توان در این گفت‌وگوها مورد بحث و تبادل نظر قرار داد، ارائه کرد، اما شما با تعابیری چون "برای مذاکره به ژنو نیامده‌ام" و … نه طرحی را ارائه کردید و نه پاسخ مشخصی برای پیشنهادهای جمهوری اسلامی ایران داشتید. ...


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 49
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما , عمومی , سیاسی ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [دوشنبه 05 تير 1391 ] [ 20:26]
تاریخ
گزارش جالب ازتلاش یک مرکزدرسیابرای تحلیل شخصیت رهبرمعظم انقلاب
شناخت روحیات رهبر ایران از آن‌جایی که بیشتر از ۳۰ سال است که روابط سیاسی ایران و امریکا قطع شده، برای تحلیل‌گران و تئوری پردازان غربی ناشناخته است و سازمان‌های جاسوسی امریکا تاکنون با تجزیه و تحلیل‌های نادرست از شخصیت وی، تنها سبب مات شدن سیستم سیاست خارجی این کشور در برابر ایران شده‌اند.

«امریکا بیشتر از سه دهه است که برای سرنگونی حکومت ایران هزینه‌های هنگفت می‌کند اما تمام این برنامه‌ها با یک سخنرانی او بر باد می‌رود.» شاید آن روزی که فرید زکریا سردبیر مشهور مجله نیوزویک این مطلب را درباره رهبر انقلاب می‌گفت، کسی از اهمیت و خشم مقام‌های امریکایی از قدرت بی‌نظیر تصمیم‌گیری و هدایت حکومتی ایشان به طور جدی آگاه نبود اما اکنون نشریات و رسانه‌های خبری مطرح جهان، ضمن اعتراف به قدرت بالای مدیریت سیاسی مقام معظم رهبری، از فعالیت نهادهای متعدد اطلاعاتی و جاسوسی برای تحلیل رفتارهای سیاسی ایشان خبر می‌دهند.

خبرگزاری رویترز به‌تازگی پیش از آغاز دور جدید مذاکرات ایران با گروه موسوم به ۱+۵ در مقاله‌ای که در وب‌سایت خود منتشر کرده، از فعالیت شبانه‌روزی مراکز وابسته به سازمان اطلاعات مرکزی امریکا (سیا) برای تحلیل روان‌شناسی سیاسی مدیریت سیاست خارجی در ایران و اهمیت ویژه این مراکز برای سران کاخ سفید خبر داده است.

از سوی دیگر... .


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 59
:: ارسال شده در: جنگ آمریکا و اسراییل با ما ,

نویسنده
نویسنده : ع . ب
تاریخ : [جمعه 01 ارديبهشت 1391 ] [ 14:9]
تاریخ
آخرین مطالب ارسالی
اعلامیه شرکت در نظرسنجی تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391
سید ما ، مولای ما تاریخ : پنجشنبه 04 خرداد 1391
کیاپی دیار راست قامتان تاریخ : شنبه 12 فروردین 1391
چه لذتی دارد حجاب؟ تاریخ : جمعه 03 شهریور 1391
تیراندازی نقابداران به مردم یکی از شهرهای مازندران درشب قدر تاریخ : شنبه 21 مرداد 1391
پشت‌پرده طرح‌انتقال يكي ازسران‌فتنه به جماران وكانال پيگيري آن تاریخ : شنبه 21 مرداد 1391
حجاب زیبایی زنان و دختران (1) تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1391
اطلاعیه طرح بزرگ خادم معنوی امام رضا (ع) تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1391
مهدی عبوری شهردار ساری شد تاریخ : سه شنبه 27 تیر 1391
مردم هرگز سال‌های اصلاحات را فراموش نمی‌کنند تاریخ : سه شنبه 27 تیر 1391
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
انتخابات مجلس (حوزه ساری)
بیانات مقام معظم رهبری
جنگ آمریکا و اسراییل با ما
مذهبی عرفانی
عمومی
ورزشی
سیاسی
حجاب زیبایی زنان و دختران
العربیة
English
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 82
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 4

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 54
باردید دیروز باردید دیروز : 0
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 54
بازدید ماه بازدید ماه : 62
بازدید سال بازدید سال : 462
بازدید کلی بازدید کلی : 11,777

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 35.172.201.102
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir